• “Vahyin ışığında insanlığa hizmet.”
  • hiranur@hiranur.org.tr
  • +90 216 621 74 45

Hesap Numaralarımız

Bağış Yöntemleri

Banka kanalıyla gönderdiğiniz bağışınızın açıklama bölümüne bağış amacını (Serbest, Zekat, Kurban vs.), isminizi ve cep telefonu numaranızı yazdırınız. Belirtilen cep telefonunuza bağışınızın alındığına dair bilgi mesajı gönderilecektir.

Örneğin; ZEKAT FATİH ŞİMŞEK 0555 555 55 55

Aşağıda bilgileri yer alan çalıştığımız tüm banka şubelerinden kurumsal tahsilat ekranları ile havale masrafı olmadan bağış yapabilirsiniz. Lütfen bu isteğinizi gişe yetkilisine belirtiniz.

Buraya tıklayarak kredi kartınız ile güvenli bir şekilde online olarak bağışınızı yapabilirsiniz.

 

Kuveyt Türk Banka hesap numaralarımıza İnternet Bankacılığı yoluyla ya da bizzat şubeye giderek EFT veya Havale Yoluyla yardım yapabilirsiniz.

 

 

 

KREDİ KARTI İLE BAĞIŞ

Kredi kartı bilgilerinizi bu linkteki ekrandan girerek online olarak anında bağış yapabilirsiniz.

 

TELEFONLA ARAYARAK BAĞIŞ

Telebağış sistemi ile bizi arayarak bağış ve yardım yapabilirsiniz. (Bu bağış metodu için yalnız kredi kartı kullanılmaktadır.)

TELEFONLA ARAYARAK BAĞIŞ YAPMAK İSTEYENLER İÇİN TEL NO: 0 (216) 621 74 45

 

BANKA ATM'SİNDEN BAĞIŞ YAPMA

Şubeye gitmeden ya da internette uğraşmadan kolayca yardım yapmak isteyenler için Kuveyt Türk ya da Albaraka bankasının ATM’sinden Giriş butonuna basarak kartsız işlem kısmına girip hesap numaramıza kolayca para yatırabilirsiniz.

 

KUMBARA İLE BAĞIŞA

Vakfımızdan kumbara talep etmek suretiyle de yardımda bulunabilirsiniz. Alınan kumbaralar en fazla üç aylık bir zamandan sonra iade edilmesi gerekmektedir.

Eviniz ya da iş yerinizin bereketlenmesi için, çocuklarınıza küçük yaşlarda Allah (C.C) rızası için muhtaçlara yardım etmeyi öğretmek ya da İçtimai hizmetlere yardımda bulunmayı öğretmek için en güzel bir metottur.

Evinizin görünen bir yerine bu kumbarayı koymak suretiyle hem evinize gelen misafirlerin hayra girmesine vesile olursunuz hem de belli aralıklarla siz ve çocuklarınızın bizzat bu kumbaraya para atmak suretiyle Çocuklarınıza mesaj içeren bir nasihat yerine mesaj içeren bir davranışta bulunarak en güzel şekilde örnek olabilirsiniz.
KUMBARA TALEBİ İÇİN TELEFON NUMARASI: 0 (216) 621 74 45

 

ÖNEMLİ!

Zekât ve fitrelerinizi, adak ve şükür kurbanı gibi bağışlarınızı da derneğimize yapabilirsiniz. Yukarıdaki bağış metotlarından hangisini kullanıyorsanız açıklama kısmına hangi hizmet için bağış yaptığınızı belirtiniz. Zira farklı bağış talepleri kendine has fonlarda toplanmakta ve dinen taşıması gereken şartlara uygun olarak sarf edilmektedir, bu sebeple bağış cinsi (eğer varsa) muhakkak belirtilmelidir.

Not: Yaptığınız yardımların dini bir mecburiyet tarafı yoksa Açıklama kısmına serbest, genel ya da diğer yazınız. Bu takdirde vakfımız yardımlarınızı en çok ihtiyaç duyulan yere sarf edecektir.

| Talebe Kaydı | Yardım Talebi | Kumbara Talebi